Vandaag is de zesde online marketing blogkermis online gegaan.
“Een blogkermis is een rondtrekkend fenomeen, waarbij vanaf de gastweblog de kermis wordt gehouden. Daarbij wordt er in een blogpost gelinked naar artikelen van de verschillende bloggers die meedoen aan de kermis.”
De blogkermis wordt dit maal gehost door Karel Geenen. Naast 21 artikelen (o.a. over Google Adsense, mediaplanning, verschillende markten, tv-reclame, Google Analytics presenteert Karel tevens een blogkermis loterij. Tot en met donderdag kun je meedingen naar een aantal leuke prijzen (verschillende boeken en de hoofdprijs, een dvd-speler).
De inzending van Traffic Builders is het overzicht van een aantal favoriete zoekmachinemarketing blogs.














"Om maximaal online rendement te realiseren, dienen bedrijven de strategie, executie en analyse van hun online én offline marketing op elkaar af te stemmen binnen één holistische, integrale aanpak. Dit vraagt om de expertise van een bijzonder type specialist; een bureau waar ervaren online marketeers met diverse achtergronden en expertises zich volledig kunnen richten op hun specialisme, zonder de samenhang met andere marketingdisciplines uit het oog te verliezen. Traffic Builders is zo’n bureau.”