• Nr. 1 Emerce Top 100 (2010)Traffic Builders is uitgeroepen tot het beste zoekmachinemarketingbureau van Nederland op basis van expertise, betrouwbaarheid, prijs-kwaliteitverhouding en flexibiliteit.

    Emerce 100 2010, op basis van onafhankelijk onderzoek door Multiscope
    nr. 1 Zoekmachinemarketingbureau, Emerce 100
Kennisbank
Diensten
Nieuwe uitdaging nodig?
Home Kennisbank Nieuws 77% van online marketeers ongerust over klikfraude

77% van online marketeers ongerust over klikfraude

woensdag, 13 april 2005
Uit een onderzoek van SEMPO blijkt dat 77% van de online marketers ongerust zijn over klikfraude. Volgens de Wall Street Journal is 10% tot 20% van alle klikken op AdWords en AdSense advertenties frauduleus, maar volgens Joe Holcomb van BlowSearch ligt dat getal nog veel hoger.

Zoekmachines Google en Yahoo gaven als recatie op het bericht dat ze overgaan tot restitutie van kosten in geval van klikfraude. Daarnaast monitoren ze de doorklikratio´s nauwgezet in de hoop trends te kunnen ontdekken die op klikfraude zouden kunnen duiden, bijvoorbeeld met behulp van zogenaamde "click bots".


   <500 medew.
500+ 

medew.

SEO bedrijven 

Totaal 

 Niet geconstateerd, wel bezorgd   36%  8%  43%  43%
 Geconstateerd, klein probleem  21%  15%  30%  30%
Geconstateerd, geen grote zorgen  28%  23%  23%  23%
Geconstateerd, aanzienlijk probleem  10%  0%  4%  4%
Nooit van klikfraude gehoord  5%  4%  0%  0%

Weergegeven is het percentage respondenten onder adverteerders uit de VS naar bedrijfsgrootte en type.

Klik hier voor een ander artikel over klikfraude.