home afbeelding
VacaturesStel een vraagVideo: The Long Tail
Home Nieuws Google Adwords komt met nieuwe tool

Google Adwords komt met nieuwe tool

woensdag, 06 april 2005
Google lanceerde vandaag een nieuwe tool die haar Google Adwords clienten in staat stelt het maximale bod per click aan te passen, met als doel het maximaliseren van het aantal clicks gegeven het budget van de adverteerder.

De nieuwe feature zou adverteerders in staat moeten stellen om de maximale biedingen per click naar beneden bij te stellen of in het geheel te elimineren. Door middel van programma´s als Jumpstart en Smart Pricing heeft Google tot op heden continu voor nieuwe tools zorggedragen die het gemak van het opzetten van een campagne in Google Adwords positief moeten beinvloeden.

Zoekmachine Google geeft in haar handleiding aan dat de nieuwe tool niet zozeer bedoeld is om adverteerders in staat te stellen een bepaalde advertentiepositie in te kopen. De nieuwe feature is meer gericht op het vergroten van het aantal clicks. Google heeft de feature "Google Budget Optimizer" gedoopt. Om de nieuwe feature in te schakelen dienen adverteerders een budget te specificeren voor de keyword campagnes. Op advertentiecampagnes zonder maximaal budget per tijdseenheid heeft de nieuwe feature geen effect.

Bron: Google Inc.

 
  • Add to Google
  • NuJij
  • ekudos
  • Traffic Builders RSS Feed
  • Volg Traffic Builders op Twitter

0 Reactie(s)

Reageer op deze TBlog post


    • >:o
    • :-[
    • :'(
    • :-(
    • :-D
    • :-*
    • :-)
    • :P
    • :\
    • 8-)
    • ;-)