• Nr. 1 Emerce Top 100 (2010)Traffic Builders is uitgeroepen tot het beste zoekmachinemarketingbureau van Nederland op basis van expertise, betrouwbaarheid, prijs-kwaliteitverhouding en flexibiliteit.

    Emerce 100 2010, op basis van onafhankelijk onderzoek door Multiscope
    nr. 1 Zoekmachinemarketingbureau, Emerce 100
Kennisbank
Diensten
Nieuwe uitdaging nodig?
Home Kennisbank Nieuws Traffic Builders spreekt op Praktijkcongres Zoekmachinemarketing

Traffic Builders spreekt op Praktijkcongres Zoekmachinemarketing

maandag, 07 mei 2007

Donderdag 10 mei wordt in het Beatrix theater in Utrecht het Praktijkcongres Zoekmachinemarketing gehouden. Wolter Tjeenk Willink is gevraagd om namens Traffic Builders te spreken over de zoekmachine-optimalisatie. Andere gastsprekers zijn Keesjan Deelstra van InternetEffect en Richard de Veer van Yahoo Search Marketing. Het congres wordt evenals vorig jaar voorgezeten door Cor Molenaar.

Update 11 mei 2007
Download de presentatie van Traffic Builders tijdens het Praktijkcongres Zoekmachinemarketing.

De organisatie van het congres is in handen van Rendement, uitgever van de Rendement vakbladen waaronder Marketing Rendement. De specialisten van Traffic Builders schrijven regelmatig artikelen over zoekmachinemarketing voor dit vakblad. Tijdens het Praktijkcongres Zoekmachinemarketing komen onderwerpen als zoekmachine-optimalisatie en adverteren in zoekmachines via Google Adwords en Yahoo Search Marketing uitgebreid aan bod. Daarnaast zijn er twee verdiepingssessies.

Kortom: het hele congres is er op gericht u als bezoekers belangrijke tips en vuistregels mee te geven waar u écht iets mee kunt. Alle reden dus om u in te schrijven!

Programma
10.00 - 11.00 Ontvangst
11.00 - 12.00 Keuze uit twee gratis verdiepingsessies
12.30 - 13.30 Lunch op de beurs Rendement in Bedrijf
13.30 - 13.50 Nieuwe toepassingen in zoekmachinemarketing door Richard de Veer
13.50 - 14.10 De zoekmachine in de moderne marketingmix door Cor Molenaar
14.10 - 14.40 Stap voor stap naar een effectieve advertentiecampagne door Keesjan Deelstra
14.40 - 15.10 Koffiepauze op de beurs Rendement in bedrijf
15.10 - 15.40 Hogerop in de zoekresultaten door Wolter Tjeenk Willink
15.40 - 16.00 Gouden tips: voorkom dure fouten en profiteer door Cor Molenaar
16.00 uur Borrel op de beurs Rendement in Bedrijf

Presentatie downloaden
Download de presentatie van Traffic Builders tijdens het Praktijkcongres Zoekmachinemarketing.