• Nr. 1 Emerce Top 100 (2010)Traffic Builders is uitgeroepen tot het beste zoekmachinemarketingbureau van Nederland op basis van expertise, betrouwbaarheid, prijs-kwaliteitverhouding en flexibiliteit.

    Emerce 100 2010, op basis van onafhankelijk onderzoek door Multiscope
    nr. 1 Zoekmachinemarketingbureau, Emerce 100
Kennisbank
Diensten
Nieuwe uitdaging nodig?
Home Kennisbank Nieuws Yahoo koopt PPC netwerk in Brazilie

Yahoo koopt PPC netwerk in Brazilie

woensdag, 13 april 2005
Yahoo breidt haar netwerk in Latijns Amerika uit met de aankoop van een Braziliaanse, pay per click georienteerde aanbieder van advertenties, TeRespondo. Details van de overname werden niet bekend gemaakt.

TeRespondo werkt globaal gezien op een wijze die sterk lijkt op Yahoo´s Overture divisie. Betaalde tekstadvertenties worden tussen de zoekresultaten van de belangrijkste zoekmachines in Brazilie . Het enige verschil is dat het bereik van het netwerk zich beperkt tot Latijns Amerika. Het bedrijf is gevestigd in Sao Paolo en heeft kantoren in Mexico City en Miami.