Webcast: The Long Tail in zoekmachinemarketing
Vacatures in zoekmachinemarketing bij Traffic Builders
Referenties van Traffic Builders zoekmachinemarketing
Home arrow Nieuws arrow Yahoo Search Marketing verbiedt merknaaminbreuk

Yahoo Search Marketing verbiedt merknaaminbreuk

vrijdag 03 maart 2006

De geprinte versie van Adformatie meldt dat Yahoo! Search Marketing (voorheen Overture) sinds deze week adverteerders niet meer toestaat om te bieden op merknamen van concurrenten bij paid listings (gesponsorde koppelingen in de zoekresultaten).

Google ontmoedigt al enige tijd het bieden op merknamen van concurrenten. Juridisch gezien is de facilitator van het advertentienetwerk, bijv. Google Adwords of Yahoo Search Marketing, geen partij in eventuele geschillen omtrent merkinbreuk in advertenties. Althans, zo wordt verwacht: concrete uitspraken in Nederland rondom dit onderwep zijn er namelijk niet. Tot op heden zijn juridische geschillen hieromtrent altijd uitgevochten tussen de adverteerder en de concurrent op wiens merknaaminbreuk werd gemaakt. 

 
Bookmark Traffic Builders zoekmachinemarketing met AddThis Blijf op de hoogte met Traffic Builders zoekmachinemarketing RSS feed & AddThis plaats op eKudos