Naar aanleiding van een blogpost op Johnon.com, had ik met mijn collega Simme Volkers een discussie over Google’s StreetView. De mening van John Andrews over Google’s Streetview is dat de technische nerds van Google in al hun enthousiasme voor de zoveelste keer volledig voorbij gaan aan de privacy van de consument. Zelfs tachtig procent van de consumenten geeft momenteel aan de dienst niet waardevol te vinden. Ondertussen breidt Google de dienst uit naar meerdere steden.
Over Sex Wax
In de anekdote van John Andrews vertelt hij over surfers die hun ‘secret surf spots’ beschermen door de lenzen van camera’s van nieuwsgierige journalisten van surfmagazines te besmeuren met Sex Wax (of gewoonweg ‘Surf Wax’). Die Wax zou niet misstaan op de lenzen op de camera’s in Google’s rondrazende StreetView busjes.
Over Google StreetView
StreetView is een onderdeel van Google Maps waarbij je virtueel door straten kunt navigeren door te klikken op 3D foto’s. Daarbij kan het zomaar gebeuren dat je al neuspeuterend, intiem bezig zijnd of wildplassend wordt gefotografeerd. De dienst is momenteel beschikbaar in San Diego, Los Angeles, Houston, Orlando en San Francisco, maar zal t.z.t. ook wel deze kant opkomen.
Zitten we hier op te wachten, of wordt het tijd voor Sex Wax?














"Om maximaal online rendement te realiseren, dienen bedrijven de strategie, executie en analyse van hun online én offline marketing op elkaar af te stemmen binnen één holistische, integrale aanpak. Dit vraagt om de expertise van een bijzonder type specialist; een bureau waar ervaren online marketeers met diverse achtergronden en expertises zich volledig kunnen richten op hun specialisme, zonder de samenhang met andere marketingdisciplines uit het oog te verliezen. Traffic Builders is zo’n bureau.”