Home arrow TBlog arrow eBay laat Google's cashcow schrikken

eBay laat Google's cashcow schrikken

Geschreven door Marinka Jongkind
vrijdag 15 juni 2007

eBay en Google eBay laat zien dat het niet met zich laat sollen door Google. Gebruikers van eBay mogen geen gebruik maken van Google Checkout, het betaalsysteem van Google. Om hier tegen te 'protesteren' nodigde Google haar Checkout gebruikers uit voor een 'Google Checkout Freedom Party' tijdens het eBay Live gebruikers/aandeelhouders evenement in Boston.

Leuk bedacht, maar niet echt doordacht als je het mij vraagt. Checkout is een directe concurrent van PayPal, eigendom van eBay. Als het steeds machtiger wordende Google ineens spot met je core-business, valt daar moeilijk om te lachen (ook al is het grappig bedoeld). eBay reageerde dan ook door hun Google Adwords campagnes in de US te pauzeren. Een redelijke 'in the nuts' actie, aangezien eBay één van de grotere spenders is bij Google.

'Weak Spot'
De zwakke plek van Google, bijna alle inkomsten zijn afhankelijk van kliks, wordt hiermee duidelijk aangetoond. eBay is de eerste partij die Google op de knieën krijgt (het feestje is inmiddels afgelast). Mocht de wereld nou ooit moe worden van de dominantie van Google en alle privacy issues, dan kunnen we wellicht een internationale 'Pause Your Adwords Campaigns' feestmaand organiseren ;-)


Bekeken: 1168 keer
Reacties (2)
Door Kadima Homepage op 15-06-2007, 12:04
waar kan ik mevr. Jondkind vinden om haar een baan aan te bieden??
Door Marinka op 15-06-2007, 14:07
Haha, bedankt maar ik zit bij Traffic Builders nog perfect op mijn plaats!

Reageer op deze TBlog post

Naam:
Email
Website
BBCode:URLBold tekstItalic tekstUnderlined tekstStart opsommingOpsommingstekenEinde opsomming
Reactie:

Anti-spam code:* Code

 
Bookmark Traffic Builders zoekmachinemarketing met AddThis Blijf op de hoogte met Traffic Builders zoekmachinemarketing RSS feed & AddThis plaats op eKudos