GAUC 2010, de eerste Google Analytics User Conference van Nederland die vorige week in Amsterdam plaatsvond, was een groot succes. Ruim 200 zoekmachinemarketing, webanalytics en online marketing specialisten bezochten het evenement en de reacties waren lovend. Zowel het niveau als de diversiteit aan onderwerpen was boven verwachting.
Twee presentaties Traffic Builders tijdens GAUC 2010
Traffic Builders verzorgde als Google Analytics Accredited Company een tweetal workshops. Frans van Dolderen gaf een presentatie over ‘Functionalisme in webanalytics’, waarin werd ingegaan op een methode om de webanalytics metrieken van webpagina’s en secties beter op waarde te schatten. Wolter Tjeenk Willink verzorgde een presentatie met als onderwerp ‘Conversie attributie’, waarin naast de problematiek rondom attributie en diverse attributiemodellen tevens de mogelijkheden van conversie attributie in Google Analytics werden besproken.
In deze blogpost vind je hieronder de beide presentaties van deze geslaagde Google Analytics User Conference (GAUC) 2010.








"Om maximaal online rendement te realiseren, dienen bedrijven de strategie, executie en analyse van hun online én offline marketing op elkaar af te stemmen binnen één holistische, integrale aanpak. Dit vraagt om de expertise van een bijzonder type specialist; een bureau waar ervaren online marketeers met diverse achtergronden en expertises zich volledig kunnen richten op hun specialisme, zonder de samenhang met andere marketingdisciplines uit het oog te verliezen. Traffic Builders is zo’n bureau.”