Home arrow TBlog arrow Traffic Builders arrow TBlog in de Marcom top 100!

TBlog in de Marcom top 100!

Geschreven door Wolter Tjeenk Willink
dinsdag 18 december 2007

Begin november riepen we je als lezer op om te stemmen op Traffic Builders' TBlog als één van je top 5 marketingblogs voor de Marcom Top 100 van Marketingfacts. Bij de laatste update werden we hekkensluiter van de lijst, wat weer een mooie backlink opleverde. Bij de eerstvolgende update worden de rankings opnieuw samengesteld aan de hand van o.a. het aantal stemmen van de lezers. Initiatiefnemer Marco Derksen riep vannacht om 03.01 (donkere dagen voor Kerst Marco?) dan ook alle geregistreerde lezers van Marketingfacts op opnieuw te stemmen.

Dus mocht je ook opnieuw gaan stemmen, laat dan je waardering voor Traffic Builders' TBlog blijken! En denk ook andere andere interessante (zoekmachine)marketingblogs zoals Usarchy, Chapter42, Edwords & Netters. Nog niet geregistreerd als lezer van Marketingfacts? Klik dan hier. Dank!


Bekeken: 491 keer
Reacties (1)
Door Eduard Blacquière Homepage op 18-12-2007, 09:14
Mijn stem hebben jullie al binnen. Leuk dat je ook andere blogs noemt als tip (thx for naming mine!)

Reageer op deze TBlog post

Naam:
Email
Website
BBCode:URLBold tekstItalic tekstUnderlined tekstStart opsommingOpsommingstekenEinde opsomming
Reactie:

Anti-spam code:* Code

 
Bookmark Traffic Builders zoekmachinemarketing met AddThis Blijf op de hoogte met Traffic Builders zoekmachinemarketing RSS feed & AddThis plaats op eKudos